Ubezpieczenie w 11 ratach

Rozłóż dużą kwotę ubezpieczenia na wygodne raty

Multiagencja EDKOR daje Ci wygodne narzędzie do opłacania składek ubezpieczeniowych. Zamiast płacić pełną kwotę z góry, możesz rozłożyć sobie płatność na niewielkie miesięczne
kwoty. Dzięki temu możesz lepiej planować swój domowy budżet. Od teraz kupowanie ubezpieczeń staje się łatwiejsze.
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenie firmy
Ubezpieczenie na życie
Nie musisz się przejmować, wszelkie formalności załatwisz w naszym biurze.

Drogie ubezpieczenie samochodu ? Odetchnij dzięki ratom

W ostatnich miesiącach ceny ubezpieczeń komunikacyjnych drastycznie wzrosły, co sprawia, że młode osoby lub właściciele droższych aut płacą wysoką ratę ubezpieczenia, a często są to kwoty, które ciężko zapłacić jednorazowo. Nasza multiagencja po pierwsze znajdzie najtańsze ubezpieczenie wśród 30 towarzystw, a następnie załatwi wszelkie formalności związane z rozłożeniem ubezpieczenia na raty w firmie smart11. Klient wydaje dyspozycję realizacji przelewu i co miesiąc składka jest automatycznie pobierana z konta, dzięki czemu nie musisz się niczym martwić.

Odwiedź nas w Poznaniu na ul. Świętego Szczepana 53

Jak to działa ?

Płatności za ubezpieczenie firma smart11 dokonuje najczęściej w dniu podpisania umowy przelewem bankowym na rachunek Twojej polisy wskazany w umowie smart11. Umowa smart11 lub wydruk maila powiadamiającego o płatności są dostatecznym dowodem opłacenia Twojej składki (do przedstawienia, np. policji, firmie leasingowej, instytucji kredytującej samochód).

Wygodna spłata

Płatności za smart11 regulowane są poprzez bankowe Polecenie zapłaty. Polecenie zapłaty to prosty i tani sposób na dokonywanie cyklicznych płatności. Podpisując umowę smart11 składasz równocześnie dyspozycję pozwalającą na spłacanie rat w ten sposób. Oznacza to, że smart11 dba, aby w odpowiednim dniu (tj. dniu spłaty Twoich rat zgodnie z harmonogramem) pobrać z Twojego konta bankowego kwotę raty smart11. Wystarczy, że w dniu spłaty raty masz odpowiednią kwotę na swoim rachunku, a rata spłaci się sama: zawsze w terminie i w wysokości zgodnej z harmonogramem spłat.

Korzyści

- niskie, stałe oprocentowanie nominalne,
- brak płatności "z góry",
- brak opłat, brak prowizji i ukrytych kosztów,
- brak kosztów przelewów,
- możliwość wykorzystania zniżek od Ubezpieczyciela i doboru najlepszej oferty,
- możliwość opłacenia umową smart11 wielu polis jednocześnie (jedna rata za wszystko!).

Jak rozłożyć ubezpieczenie na raty ?

Wielkopolska Kancelaria Ubezpieczeniowa Edkor załatwi za Ciebie wszelkie formalności nawet w jeden dzień. Wystarczy, że odwiedzisz nasze biuro w Poznaniu.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: od 14.00 do 18.30

Sobota: Po wcześniejszym umówieniu się

Zadzwoń

790 450 199 - Zadzwoń i powiedz, jakiego ubezpieczenia potrzebujesz, określimy czy potrzebna jest wizyta w biurze, czy wystarczy kontakt mailowy.

Biuro w Poznaniu

Łatwo dojadą do nas mieszkańcy Poznania, a dzięki podmiejskiej linii autobusowej także mieszkańcy Lubonia i Czempinia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress